ÇOCUKLAR İÇİN ENGEL YOK

Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık özelinde bir dizi etkinliğe imza atan Şişli Belediyesi, özellikle 6-14 yaş aralığındaki engelli çocuklar için atölye çalışmaları düzenliyor

AHEF'IN YENİ YÖNETİM KURULU SAĞLIK BAKANLIĞI'NA ZİYARETTE BULUNDU

AHEF Yönetim Kurulu, Sağlık Bakanı Yardımcıları Dr. Tolga Tolunay ve Dr. Sebahattin Aydın’ı makamında ziyaret etti

OFFROAD COŞKUSU SAKARYA'DA YAŞANDI

54 Otomobil Sporları Kulübü tarafından Sakarya Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla 20-21 Kasım'da gerçekleştirilen Petlas 2021 Türkiye Offroad Şampiyonası 5. ayağı başarılı bir organizasyon ile sona erdi.

KALP KRİZİ FİLMLERDEKİ GİBİ OLMAYABİLİR; ÖLÜM SESSİZCE GELEBİLİR!

Kalp Krizi, Filmlerdeki Gibi Kişinin Göğsünü Tutup Yere Yığılmasına Yol Açacak Kadar Şiddetli Bir Ağrıya Neden Olmayabilir.

TÜRK MUTFAĞININ VE İSTANBUL’UN SEMBOLİK MİRASI LİMAN İSTANBUL KAPILARINI AÇTI

Tarihi Liman Lokantası, yeni ismi Liman İstanbul ile Galataport İstanbul’da kapılarını açtı.

ROLLS-ROYCE, MNG HAVAYOLLARI İLE TOTALCARE® ANLAŞMASI İMZALADI

Rolls-Royce, MNG Havayolları ile iki ilave Airbus A330-300 P2F kargo uçağına güç sağlayan Trent 700 motorları için TotalCare® anlaşması imzaladı

VEFA KIRAATHANESİ’NDE DOĞUM GÜNLERİ KUTLANDI

Pendik Belediyesi Vefa Kıraathanesi sakinlerinin doğum günleri için pasta kesildi, hediyeler verildi.Yaşlılar hep birlikte yeni yaşlarını kutladı.

YENİ HUAWEI MATEBOOK 14S'NİN AKILLI OFİS VE ÜRETKENLİK ÖZELLİKLERİ

Yakın zamanda piyasaya sürülen HUAWEI MateBook 14s ile Huawei, ürün yelpazesine yalnızca heyecan verici, yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayar eklemekle kalmıyor.

KAMPÜS TUZLA PROJESİ’NE ÖDÜL

“Tam Bana Göre Gençlik ve Yerel Yönetimler” temalı proje yarışmasında Tuzla Belediyesi’nin “Kampüs Tuzla” projesi ödüle layık görüldü. Ödülü Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın elinden aldı.

OYAK RENAULT 7 MİLYONUNCU ARACINI VE MOTORUNU ÜRETTİ

Oyak Renault, 7 milyonuncu otomobili ve motoru banttan indirmenin gururunu yaşarken, 6 milyonuncu şasi ve vites kutusu üretimini de gerçekleştirdi.

AV ALİ ERİŞEN: VASİYETİNİZ HAZIR MI?

Vasiyet; sözlü, yazılı ve resmi olmak üzere üç şekilde hazırlanır. Geçerli olması için kanunda belirtilen şartların yerine getirilmesi gerekir.

BAŞKAN TURAN HAFTA SONUNU FATİHLİLERLE GEÇİRİYOR

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, hafta sonu da Fatihlilerle bir araya gelmeye devam ediyor.

KÖYLER BÖLGESİNE 15 BİN TON ASFALT

Başta Göçbeyli olmak üzere Emirli, Kurnaköy, Ballıca ve Kurtdoğmuş Mahallelerinde asfaltlama çalışmalarını tamamlayan Pendik Belediyesi, köyler bölgesinde toplamda 15 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdi.

ERDOĞAN,"3600 EK GÖSTERGE MESELESİNİ ÖNÜMÜZDEKİ YILIN SONUNA KADAR ÇÖZÜME KAVUŞTURMAYI PLANLIYORUZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“19 Yılda Elde Ettiğimiz Her Başarının Gerisinde Çok Ciddi Bir Emek, Gayret, Sabır, Strateji Ve Alın Teri Vardır”

ALİ OCAKBAŞI ANADOLU YAKASI’NDAKİ İLK ŞUBESİYLE SUADİYE’DE AÇILDI!

Ocakbaşı Deneyimini Lezzeti, Tarifi Ve Orjinalliğiyle Farklı Bir Anlayışla Yeniden Yorumlayan Ali Ocakbaşı, Anadolu Yakasındaki İlk Şubesini Suadiye’de Açtı.